Naujienos
1323 metais sausio 25-ąją Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas parašė laišką, skirtą Liubeko, Zundo, Brėmeno, Magdeburgo, Kelno bei kitų miestų gyventojams, kuriame pranešė pasiruošęs priimti krikščionių tikėjimą.
Šiame laiške Gediminas pirmą kartą paminėjo Vilnių, todėl sausio 25-oji laikoma Vilniaus gimtadieniu.
2023 m. švęsime Vilniaus 700 m. paminėjimo jubiliejų.
Minėdami savo mylimo miesto 696-ąjį gimtadienį gimnazijos mokiniai ir mokytojai puošis gimtadieniniais lipdukais, veiks paroda "Vilnius miniatiūrose".

Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ prisimename 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio
vedini  Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.
Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.
2019 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyks jau dvyliktą kartą.

Pilietinė akcija gimnazijoje  - sausio 11 d. (penktadienį) 8.00-8.10
Iniciatyvos simbolis – žvakė
, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Plačiau.

Sausio 8, 10 dienomis gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas. Po 6 pamokų į klases rinkosi mokiniai, panorę išbandyti savo jėgas meninio žodžio šventėje.
Didžiuojamės  IIIe kl.mokiniu Benu Mažeika, kuris atstovaus mūsų mokyklai.
Laureatais tapo: Dominykas Girjotas (5b), Emilė Jablonskytė (5d), Ema Petkevičiūtė (7a), Eglė Liugaitė (Ic), Ieva Butrimaitė (IIIc), Dalia Pranauskaitė (IIIe), Adomas Letukas (IVd), Gertrūda Dovydėnaitė (IVd).
Visi skaitovai buvo puikiai pasiruošę. Nustebino skaitomų kūrinių įvairovė, moksleivių gebėjimas perteikti pasirinkto kūrinio nuotaiką ir mintį. Plačiau.
Jie visi šaunuoliai.
Linkime sėkmės.

2019-01-10 gimnazijoje vyko astronomijos viktorina "Žvaigždikas 2019". Plačiau.

Sausio mėnesio planas. Plačiau.

EGO  klubo miuziklo "Muzikos garsai" akimirkos

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį gruodžio 5 d. Seime  vyko mokinių viktorina

„Vieni iš daugelio: 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai – valstybės kūrėjai“.

Viktorinoje dalyvavo 24 mokinių komandos, atvykę iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Vilniaus Žvėryno gimnazijos IVg klasių 5 mokinių komanda “Žvėrynas”,

vadovaujama istorijos mokytojos Odetos Jonykienės taip pat buvo tarp dalyvaujančių.Prizinės vietos neužėmė,

tačiau pateko į dešimtuką  ir gavo Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininko padėką.

Padėkos.

Gruodžio mėnesio planas. Plačiau.

Vilniaus Žvėryno gimnazijos folkloro ansamblio

DOLIJA 20-mečio šventės akimirkos 2018-11-30 d.

Plačiau.

Sveikiname Jorį Gagilą III klasės mokinį Informatikos ir informacinio mąstymo konkurse

BEBRAS užėmus II vietą LIETUVOJE. Diplomas.

Privalomų perskaityti knygų sąrašas. Plačiau.