steam

STEAM  mozaika

2021 m.  gegužė  10 – 24d.

• gegužės 10 d. 14.30 val. diskusija „ STEAM, kas tai?“ . Dalyviai - 7,8 kl. ir II STEAM kl. mokiniai, organizatoriai - J.Kančiauskienė, A.Vertelkienė.
  • gegužės 10-14d. „STEAM eksperimentas“. Dalyviai - 7,8 kl. mokiniai, organizatoriai -  V. Kančiauskas, O. Kavaliauskas, Ie kl. mokiniai A.Sodaitis,  L.Agejevas, V.Sniečkus, M.Ušinskas.
  • gegužės 17-18d. ,,Nuotolinė robotukų gamykla". Dalyviai - 7, 8 kl. mokiniai, organizatorius - V.Augustinavičius .
  • gegužės 18d. 16 val. susitikimas su alumne, gydytoja, natūralios kosmetikos MANILLA įkūrėja R. Merkyte. Dalyviai - I-II STEAM klasių mokinės, organizatorė – L.Vičkačkienė.
  • gegužės 18d. ,,Nanomedžiagų inžinerija”. Susitikimas su alumnu, chemijos mokslų daktaru M. Janulevičiumi. Dalyviai - II e kl. mokiniai, organizatorė -  L.Vičkačkienė.
  • gegužės 19d. 14. 30 val. „STEAM metinių  projektinių darbų pristatymai“. Dalyviai - 8 kl., I-II STEAM kl. mokiniai, gimnazijos mokytojai,  organizatoriai - J.Kančiauskienė, O.Kavaliauskas, V.Kančiauskas, L.Vičkačkienė, A.Vertelkienė.