Ivanas Turgenevas

Tęstinis šalies projektas:

„Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje per  rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra.

Inscenizacijų jungiamasis koncertas-spektaklis ir moksleivių dailės darbų paroda „Ivanas Turgenevas ir jo amžininkai“ (skirti I.Turgenevo 200 metų gimimo sukakčiai paminėti)“

Baigiamajame koncerte- spektaklyje ir parodoje Lietuvos rusų dramos teatre 2019 – 03- 23 iš viso dalyvavo:

scenoje-16 mokyklų - 164  8 – IV klasių mokiniai

dailės darbų parodoje -18 mokyklų – 67 darbai

Žvėryno gimnazijos indėlis: viso projekto koordinavimas, parodos ruošimas ir ekspozicijos pristatymas , spektaklio filmavimas ir filmo kūrimas,  fotografavimas.

Žvėryno gimnazijos dalyviai: 9 mokytojai, 25 mokiniai aktoriai (I-1V klasių mokiniai), 2 mokiniai dailininkai, žiūrovai.