Vilniaus Žvėryno gimnazija

Vilniaus Žvėryno gimnazija. Žalioji g. 4, LT-08111 Vilnius. tel. 2751037 el.paštas: rastine@zveryno.vilnius.lm.lt

Olimpiadų, konkursų laimėtojai, nugalėtojai


Renginys
Lygmuo Mokinio vardas,pavardė Klasė Pasiekimas, vieta,
apdovanojimai
Ruošęs
pedagogas
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ Respublikinis R.Račkauskas IIId II vieta
Nacionalinis matematinio ir
gamtamokslinio raštingumo konkursas
Respublikinis R.Stanaitis
V.Stalgytė
J.Gagilas
8c
Ie
IId
ŠMM diplomai R.Osipavičiūtė
J.Kančiauskienė
L.Vičkačkienė
D.Nakutavičienė
R.Veikutytė
V.Kančiauskas
N.Atstopaitė
Anglų kalbos konkursas „Olympis“ Respublikinis A.Sadauskas
A.Andrulytė
V.Kaunas
M.Kriukas
P.Ivancius
V.Griežė
T.Žilinskas
A.Žilinskaitė
M.Survila
J.Stukas
P.Voveris
S.Baškytė
D.Mičiūnas
J.P.Juškevičius
D.Janavičiūtė
R.Karaliūtė
J.Venckus
L.Varnagiris
G.Tomkevičiūtė
P.Vegys
Ū.Šaltenytė
K.Šustikas
U.Cibulskytė
5c
5c
5b
5b
5a
5a
7d
7d
7d
7d
7c
8d
8d
5b
5a
5b
7d
7c
7d
7d
5c
7d
8d
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
II l. diplomas
II l. diplomas
II l. diplomas
II l. diplomas
II l. diplomas
II l. diplomas
II l. diplomas
III l. diplomas
III l. diplomas
III l. diplomas

B.Januškienė
Informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas
Respublikinis I.Petrauskas
J.Gagilas
J.Venckus
K.Šustikas
N.Jonyka
G.Liandzbergaitė
M.Tamulaitis
L.Agėjevas
7d
IId
7d
7d
IVd
IIIa
6d
6a
4 vieta
4 vieta
18 vieta
29 vieta
34 vieta
40 vieta
41 vieta
42 vieta
M.Bandalevičiūtė
J.Navienė
J.Rafalovič
J.Ruigys
Respublikinė moksleivių viktorina
 Valstybingumo link:
lietuvių politiniai siekiai 1914–1917 m.“
Respublikinis V.Racevičius
D.Ulevičiūtė
G.Graliauskaitė
I.Gagas
U.Palevičiūtė
IIIc
IVb
IVb
IVc
IVc
VII vieta O.Jonykienė
III geografijos žinių konkursas Respublikinis L.Berckaitytė
V.Mikalkevičiūtė
M.Valiulis
M.Zinkevičius
G.Vinikaitė
D.Curukova
IIa
IIa
IId
IId
IIIe
IIIa

Dalyviai

D.Gudynienė

Tarpmokyklinės pirmenybės „FunGama+IT“ Vilniaus m. U.Bučaitė
M.Daugvila
E.Kavaliauskaitė
G.Pošiūnaitė
L.Lipnickas
R.Plečkaitis
IIc II vieta O.Kavaliauskas
Anglų kalbos olimpiada Vilniaus m. T.Petroševičius IIIc III vieta A.Gontienė
51-oji biologijos olimpiada Vilniaus m. G.Venclovaitė IVe III vieta J.Kančiauskienė
8-tų klasių tarpmokyklinė viktorina
„APIE ŽEMĘ IR NE TIK...”
Vilniaus m. A.Bareikytė
K.Petrauskaitė
M.Ragauskaytė
A.Slapšytė
G.Stankevičiūtė
8d III vieta R.Alimavičienė
Chemijos olimpiada Vilniaus m. J.Gagilas IId Padėka N.Atstopaitė