Vilniaus Žvėryno gimnazija

Vilniaus Žvėryno gimnazija. Žalioji g. 4, LT-08111 Vilnius. tel. 2751037 el.paštas: rastine@zveryno.vilnius.lm.lt

Vaiko gerovės komisija


Renginiai:

Balandžio 25 mokykloje vyko VGK inicijuotas renginys tarp 6-tų klasių „Gyvenk sveikai“. Renginiui mokinius paruošė technologijų mokytoja D.Gusevienė. Šeštokai iš anksto gavo namų užduotis“ Spalvos maiste“  ir gamino patiekalus pagal burtų keliu ištrauktą spalvą. Žinių viktorinoje  varžėsi  kaip spalvotos komandos , atliko užduotis, pašoko.  Smagiai prabėgo pamoka.  Renginį  stebėjo ir komandų  rezultatus vertino komisija: VGK komisijos pirmininkė ir direktorės pavaduotoja N. Atstopaitė nariai: J.Raziulienė, V. Matuliauskaitė ir 6-tos kl.vadovė J.Patamsienė. 


Plakatų žalingų įpročių prevencine tema paroda – konkursas. Dalyvavo IG kl.  Mokinių darbai buvo eksponuojami sausio 10-27 d.


Konferencija „Ekologinės kultūros ugdymas tautinėje mokykloje“

 2017 m. sausio 17 d. Vilniaus Žvėryno gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui chemijos mokytoja metodininkė Nomeda Atstopaitė ir chemijos mokytoja metodininkė Lina Vičkačkienė  kartu su Lietuvos edukologijos universitetu organizavo konferenciją ,,Ekologinės kultūros ugdymas tautinėje mokykloje“.

  Chemijos ir technologijų mokytojams skirtoje konferencijoje Vilniaus Žvėryno gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui, chemijos mokytoja metodininkė Nomeda Atstopaitė ir chemijos mokytoja metodininkė Lina Vičkačkienė skaitė pranešimą apie ekologijos ir kultūros svarbą ugdant gamtamokslines kompetencijas. Konferencijoje dalyvavusi Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento Aplinkos apsaugos poskyrio vyriausioji specialistė dr. Ona Motiejūnaitė supažindino su jau įgyvendintais ir planuojamais įgyvendinti aplinkosauginio švietimo projektais.

 Konferencijos dalyviai domėjosi įvairiais pranešimais, ypač daug dėmesio sulaukė naujienos apie aplinkosauginio švietimo projektus, aplinką tausojantį maistą ir plastiką. Dalyviai pastebėjo, kad konferencija – puiki proga bendradarbiauti chemijos ir technologijų mokytojams.

 

Gruodžio 5 d. 5-tų klasių mokiniams vyko susitikimas su Priešgaisrinės saugos departamento atstovu Gediminu Šiukšta.

Paskaitos tikslas: supažindinti mokinius su gaisrų ir mirčių gaisruose priežastimis, elgesiu gaisro metu ar pastebėjus gaisrą, kur ir kaip kreiptis pagalbos.

Paskaitą organizavo Vaiko gerovės komisija ir saugos mokytoja R. Dikčiūtė.


Viktorina - tarptautinei nerūkymo dienai paminėti. 2016-11-29

  • Paskaita mokinių tėvams „Narkotinių medžiagų vartojimo problema - ką reikia žinoti“ (kovo 17 d.). Lektorius Valdemaras Kazakas

  • Akcija visai gimnazijos bendruomenei „Draugystės kampelis“ - kviečiame nusifotografuoti drauge!

  • Bibliotekoje veikianti paroda „Išdrįsk patyčioms pasakyti „NE“